Tarot

Ara Arkana

Kupa Ası

KUPA ASI KART ANLAMI

Tarot'taki Kupa Ası derin duygular, sezgi, samimiyet ve sevgi anlamına gelir. Tarot okumada Kupaların Ası, duygusal farkındalığın hayatınıza girmesidir. Bu farkındalık, çekim, güçlü duygu veya sempatik reaksiyon gibi herhangi bir şekilde olabilir. Ayrıca bir fırsat, hediye veya karşılaşma sunabilir.


DÜZ KUPA ASI KART ANLAMI

Kupaların Ası bir Tarot okumasında dik olduğunda, derin sevgi ve sempati için bir damar olduğunuz anlamına gelir. Aşk bu kartın özüdür, ama romantik aşk olabilir de olmayabilir de. Diğer insanlarla bağlantı kurmaya çalışın. Affetme ya da affetme zamanı. Bu, öfkenizi bir kenara bırakıp huzuru aramanın ve rezervinizi bırakıp duygularınızın ön plana çıkmasına izin verme zamanıdır. Bu, zamanınızın geldiği zamandır.


TERS KUPA ASI KART ANLAMI

Kupa Ası bir Tarot okumasında tersine çevrildiğinde, bu kartın temsil ettiği sevgi şu anda içe doğru çevrilir. Bu, kendinizi depresyonda olduğunuz ve başkalarına sevgi veremeyeceğiniz anlamına gelebilir ya da kendinizi daha ayrılmış ve içgözlemiş hissettiğiniz anlamına gelebilir. Sadece biraz "ben" zamanına ihtiyacın var.


DÜZ KUPA ASI KARTI AŞK ANLAMI

Bir Tarot aşk okumasındaki Kupaların Ası, şu anda muazzam romantik potansiyelin bir göstergesidir. Bekarsanız, yeni biriyle çok derin bir bağlantı yaşayabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, o zaman siz ve eşiniz derin bir samimiyet ve beraberlik döneminden keyif alacaksınız.


Email
© 2020 Şahin Sezer Dinçer.  
Please feel free to contact.
Would be lovely to hear from you.