Tarot

Ara Arkana

Kılıç Dörtlüsü

KILIÇ DÖRTLÜSÜ KART ANLAMI

Tarot'taki Kılıçların Dörtü dinlenme, tefekkür ve sessiz hazırlık anlamına gelir. Tüm Kılıç kartları bir tür deneme ve zorlukları temsil eder ve Kılıç Dörtlüsü farklı değildir. Sessiz kalmak zor bir iş.


DÜZ KILIÇ DÖRTLÜSÜ KART ANLAMI

Kılıçların Dörtü bir Tarot okumasında dik olduğunda, yavaşlamanız gerekebilir. Biraz dinlenmenin zamanı geldi. Her zaman hareket halindeki insanlar için yorucu aktivite, kırılması kolay olmayan bir alışkanlık haline gelir. Four of Swords kartını çizmek, kişinin hiçbir şey yapmaması için nihai bir zorluktur! Günümüzün stresli çalışma ortamları ve yoğun yaşam tarzlarıyla, durmayı ve hareketsiz olmayı unutmuş olabilirsiniz. Bu kart, duraklatmayı ve tasarlamayı hatırlatır. Bu, bir şeyleri düşünme, doğru bakış açılarına geri koyma zamanıdır. Sessiz hazırlık için zamana, enerjinizi odaklama zamanına ve gücünüzü toplama zamanına ihtiyacınız var. İçinde en iyiyi bu şekilde ortaya çıkarabilirsin. Dinlenme ve tefekkürün faydalarını tanıma zamanı. Tamamen sağlıklı olabilirsiniz, ama yine de ara vermeniz gerekiyor. Hasta olmamanıza yardımcı olur.


TERS KILIÇ DÖRTLÜSÜ KART ANLAMI

Kılıçların Dörtü bir Tarot okumasında tersine döndüğünde, nihayet bir şeyden geçmek (ya da çıkmak) için gücü bulduğunuz anlamına gelebilir. Ayrıca stres, endişe ve sizi endişelendiren diğer şeyleri ele almaya hazır olduğunuzu da gösterebilir. Ayrıca, uzun bir süre sonra kendinize bakmak anlamına da gelebilir.


KILIÇ DÖRTLÜSÜ KARTI AŞK ANLAMI

Bir Tarot aşk okumasındaki Kılıçların Dörtü, bağlanmaya veya yeniden bağlanmaya hazır olduğunuzun bir göstergesidir. Bekarsanız, hayatınıza yeni birini davet etmeden önce bir partnerde tam olarak ne istediğinizi bulmak için biraz zaman ayırmak isteyebileceğiniz anlamına gelir. Eğer bir ilişkiniz varsa, partnerinizle barışçıl bir döneme giriyorsunuz.


Email
© 2020 Şahin Sezer Dinçer.  
Please feel free to contact.
Would be lovely to hear from you.