Tarot

Ara Arkana

Asa Ası

ASALAR ASI KART ANLAMI

Tarot'ta Asalar Ası yaratıcı gücü, coşku ve cesareti temsil eder. Bir Tarot okumasında anlam Asları anlamı, bireysel güç ve tatmin için çalışan yapıcı, kendine güvenen enerjidir.


DÜZ ASALAR ASI KART ANLAMI

Aslar Ası bir Tarot okumasında dik olduğunda, bu cesur ve cesur olma zamanıdır, istediğinizi almak için risk alma zamanıdır. Sizi heyecanlandıran yolu seçin ve bırakın! İnisiyatifi ele geçirmenin, sınırlarınızı aşmanın ve yeni zirvelere ulaşmanın zamanı geldi. Bu tutku ve kendini iddia etme zamanı. Potansiyelinize güvenin. Aynı zamanda yaratıcılığın kartı olan Aslar Ası, sizi buluşa etkileyebilir ve ilham verebilir. Bu orijinal olma şansı. Bu, potansiyelinize güvenmek ve gökyüzüne ulaşmak için bir şans. Sınır yok!


TERS ASALAR ASI KART ANLAMI

Aslar Ası bir Tarot okumasında tersine çevrildiğinde, yaratıcı potansiyel hala oradadır, ancak henüz tam olarak tezahür ettirilmemiş demektir. Gerçekten dalmadan önce bu büyük projenin ne olacağını anlamak için biraz daha zamana ihtiyacın var. Büyük fikirlerin var, ama ne biçim alacaklar?


ASALAR ASI KARTI AŞK ANLAMI

Bir Tarot aşk okumasında Değneklerin Ası, kıvılcımların uçtuğunun bir göstergesidir! Bekarsanız, kasırga romantizmine yönelebilirsiniz. Bırakın ayaklarınızı süpürüp eğlenin. Eğer bir ilişkiniz varsa, siz ve eşiniz birbirinize olan tutkunuzu yeniden alevlendirebilir veya heyecan verici yeni bir projede birlikte çalışmak için ilham alabilirsiniz.


Email
© 2020 Şahin Sezer Dinçer.  
Please feel free to contact.
Would be lovely to hear from you.